Türkiye’nin ilk Organik Et ve Tavuk Üreticisi

Orvital Organik Gıda

Biz “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözünü ilke edindik. Sağlığı ön planda tutan üretim anlayışımızı organik gıda ile birleştirerek “sadece ve sadece organik üretim” yapma kararıyla pazara girdik. Bu riskli bir karardı ancak 4 yıl içinde tüm ürün gruplarında 5 kat, organik tavukta 10 kat büyüyen Orvital Organik Gıda bize ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösterdi.

Orvital’in büyümesinde en büyük etken hiç kuşkusuz siz değerli müşterilerimiz oldu. Talebin arzı tetiklediği büyüme öykümüzde Türkiye perakende zincirinin önde gelen markalarıyla çalışma fırsatı yakaladık.

Bugün Orvital Organik Gıda ürünlerine Migros, Macrocenter, Carrefour, Real ve Metro Hipermarketler ile gurme lezzet duraklarında erişmek mümkün.

Tüm Orvital ürünleri, uluslararası sertifikasyon kuruluşu Ecocert IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. (TR-OT-003) ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır.

Bağımsız Organik Sertifikasyon kuruluşları (SGS ve Johnson Diversey) ve zincir marketler tarafından periyodik olarak denetlenen Orvital Organik Gıda, büyümesini sürdürürken bir yandan da sağlıklı nesillerin yetişmesi için 7’den 70’e herkesi bilinçlendirmeyi hedefliyor.

2009 yılından kurulan Orvital, her geçen gün ürün yelpazesini de genişletiyor.